ŽIVOT SMRTÍ NEKONČÍ...

O LÁSCE

2. května 2010 v 12:51 | EILEEN CADDYOVÁ |  POSELSTVÍ MOUDRÝCH

2.5.

Láska ukazuje cestu. Láska je cesta.
Bez lásky ve svém srdci nemůžeš jít po duchovní cestě, protože láska je k ní klíčem.
Je plýtváním času o lásce pouze hovořit. Žij ji a prokazuj ve svém životě.
Zapomeň zcela na své já tím, že budeš vylévat svou lásku na své bližní. Čím více je budeš milovat, tím více budeš milovat Mne.Tolerance nestačí; potřebná je pravá láska.
Láska činí milované svobodnými.
Láska není nikdy vlastnická.
Nemůžeš doufat, že pomůžeš nějaké duši, máš-li sklon k vlastnění, neboť všechny duše musí být zcela svobodné, aby našly samy sebe a žily své vlastní životy, Mnou řízené. Jestliže nějakou duši vlastníš, zdržuješ ji v duchovním vývoji, a to nikdy nesmíš učinit, neboť tím na sebe bereš velkou odpovědnost.
Svoboda ducha je podstatná pro každého.

C

Autorkou citátu je Eileen Caddyová, spoluzakladatelka Findhornské komunity, která svými myšlenkami inspirovala miliony lidí a změnila jejich životy. Eileen učí, jak vnímat svůj vnitřní hlas a být těmi, kteří naslouchají a slyší. Vede lidi k tomu, aby usilovali o nejvyšší možné cíle a své nadání využívali ku prospěchu ostatních a celé planety.
Její knížka OTEVÍRÁNÍ DVĚŘÍ DO NITRA je knihou lásky, radosti, míru, vděku, svornosti. Je to celoroční deník, který nabízí inspirační poselství praktických a přesvědčivých rad v prosté a bezprostřední próze, se zvláštními podněty pro duchovní růst a rozvoj.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hanka-Bonaccia hanka-Bonaccia | Web | 3. května 2010 v 19:34 | Reagovat

Evi, to, co jsi vybrala, je to úplně nejhlavnější, co je. Ten, kdo vidí v tomto nejvyšší Poselství, vidí Duchem a jeho duše se raduje, protože se otevřela Lásce, která je tou největší Silou a Mocí na celém světě. Kdo Ji nemá a nepoužívá, slábne a zmírá. Kdo Ji volá, přijde k němu. Kdo Ji vidí, otvírá Ji v sobě a kdo Ji cítí, je s Ní zajedno. S Láskou Hana.

2 babileto babileto | E-mail | 4. května 2010 v 11:34 | Reagovat

[1]:Díky, Hani. Vždyť o to jde, že mnohé oči ještě nevidí, proto je třeba jim trochu pomoci a slovo LÁSKA má tu kouzelnou moc, že na ně slyší každý... (i když má mnoho podob a každý ji chápe jinak). E.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama