ŽIVOT SMRTÍ NEKONČÍ...

SETIPÁCKÉ VERŠOVÁNÍ

13. června 2010 v 17:37 | KLEVKA |  STUDUJEME ZA ŠKOLOU
Čtenáři tohoto blogu se už měli možnost seznámit s ideou projektu aktivního internetového vzdělávání seniorů SETIP, který se už druhým rokem uskutečňuje pod záštitou EU jako jedna z forem U3V pro seniory na OU Ostrava, a nyní, v červnu, končí jeho druhá etapa.
Letošní přednáškový cyklus Největší Čech (provázený četnými aktivitami účastníků) byl v květnu
set
završen přednáškou o nejvýznamnějších osobnostech Španělska, Portugalska a Slovinska, jak je zvolili naši partneři projektu SETIP v těchto zemích, a všichni už s jistou dávkou pochopitelné nostalgie očekávali slavnostní předávání certifikátů - diplomů, na kterém budou přítomní i četní hosté….
Nejeden účastník projektu, vědom si jeho mimořádnosti a kvality, hledal ta nejvýstižnější slova díků  jeho iniciátorům, objevovaly se vtipné kratší či delší verše na jejich adresu, dokonce vznikla i "hymna Setipu".
Nebýt SETIPu, možná by nevznikl ani tento blog, vždyť pro kolik seniorů, sedmdesátníků či osmdesátníků je "normální", že má tolik odvahy a píše do vlastního blogu nebo zveřejňuje své práce na internetu, jako je tomu zde?
A tak k četným slovům poděkování připojujeme i toto příležitostné "veršování" věnované nejen iniciátorům projektu ("Zdenka, Tomáš"), ale i jako pozdrav našim zahraničním hostům, protože naším setkáním v Ostravě nic nekončí - v naší "virtuální třídě" už připravujeme práci na dalších společných prokektech ...

Zdenka, Tomáš, SETÍPek,
to je fakt dobrý vtípek!
S rentiérským talentem
brouzdati internetem!

Klávesnice, displej, myš...
Kam to klikáš?! Nevidíš?!
Esej, test i úkoly
za "Jedničku" přebolí.

Portugalci, Španělé,
Slovinci - z jižní země
do černé Ostravy
pozdravy posílají...

Buďte zdrávi, přátelé,
slavte s námi vesele!
SETIP, pak U-Ká-eS
Včera - Zítra.
Radost dnes! 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama