ŽIVOT SMRTÍ NEKONČÍ...

ROK 2012

9. dubna 2011 v 0:21 | LICHTSPIRIT/KLEVKA |  SPIRITUALITA
Už dlouho se na celé Zemi mluví o tom, že na rok 2012 se předpovídá, a tudíž i očekává velká změna!
Aztécký a mayský kalendář totiž končí tímto datem, protože moudří muži těchto národů nedokázali prohlédnout za hranici tohoto data, a proto tuto dobu považovali za zcela neznámou. Podle hinduistů rok 2010 označuje pauzu mezi nádechem a výdechem Brahmy, během které se čas na chvíli zastaví a dějí se výjimečné, docela mimořádné věci.
Čím více se blížíme k tomuto datu, o to více je důležité, abychom se připravili na nové energie, kterými pak budeme moci disponovat.
Dne 21. prosince v 11:11 hodin nastane zimní slunovrat. Současně dojde k velmi vzácné planetární astrologické konstelaci, která se dotkne také Uranu, Neptunu a Pluta. Pro Zemi a její obyvatele to bude znamenat začátek dvacetiletého přechodného období, ale také začátek nového cyklu trvajícího 26.000 let. Vzhledem k nižšímu vědomí lidstva takové situace byly zatím vždy spojeny s událostmi, jakými jsou války a výrazné klimatické změny. Tato ojedinělá událost hvězdného nebe bude mít hluboký dopad na všechny lidi naší planety, protože souvisí s interakcí těch planet, které mají co do činění s transformací přesvědčení a postojů lidí, ale také s transformací jejich inspirace, tvořivosti, představivosti, spirituality, snů a iluzí!!!
K tomu při této příležitosti přistupuje období osmi let, během kterého se můžeme na tuto událost připravit. Venuše nyní už jen zřídka prochází Sluncem, a pokud se tak stane, dojde k tomu v intervalu osmi let hned dvakrát po sobě - naposledy v roce 1874 a 1882. V souvislosti s přípravami na rok 2012 došlo k tranzitu Venuše 8. června 2004 a další bude 6. června 2012! Tato zvláštní, zcela mimořádná konstelace začne vyrovnávat mužskou a ženskou polaritu a všem nabídne obrovské možnosti osobního růstu a také výbornou příležitost pro urychlení našeho vzestupu i vzestupu planety! Podle starých Mayů tento tranzit symbolizuje významné znovuzrození slunečního vědomí.
V době mezi těmito daty bude velice záležet na tom, jak se vynasnažíme sjednotit celý svět. Pak se prostřednictvím duchovního uvědomění můžeme transformovat nejen my osobně, ale i celá planeta. To také znamená vytvářet ve všech obyvatelích planety nové vědomí, které bude respektovat všechny formy života a zdroje Země.
Často se mluví o tom, jaké hrůzostrašné věci mohou nastat v roce 2012, ale také o nesmírně pozitivní proměně. Co z toho je vlastně pravda?
Možné je obojí. Situaci, v jaké se ocitne naše Země, můžeme srovnat s velkou houpačkou, na jejíž jedné straně se nacházejí věci pozitivní, a na té druhé negativní. Momentálně je naše houpačka v rovnováze. Proto je nyní naším úkolem stále více se zaměřovat jenom na pozitivní stránky, aby se na Zemi mohlo prosadit světlo, láska a harmonie. Dokud se nám taková možnost nabízí, musí každý z nás něco pro to udělat - každý jedinec se musí osobně a aktivně zaangažovat a pracovat na zvýšení svých vibrací. Jenom tak docílíme žádoucího efektu, kterým je zvýšení frekvence planety jako celku - pak všichni napomůžeme tomu, aby události roku 2012 měly pozitivní výsledek.
Zimní slunovrat roku 2012 je také dobou, kdy se někteří lidé, už skutečně dostatečně připraveni, budou transformovat a postoupí výše. Jiní, kteří by snad už také byli schopni transformace, zůstanou však na Zemi a budou se starat o to, aby světla na Zemi opět neubylo či aby nezesláblo. Ve stejné době budou někteří lidé převedeni do čtvrté dimenze.
(K tomuto tématu viz také články "Průlom věků..." a "Palmové listy..." na tomto blogu.)

Podle:
http://www.lichtspirit.de/html/das_jahr_2012.html


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama